Najlepsze Produkty na Powiększanie Piersi

Najlepsze Produkty na Powiększanie Piersi

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Powiększanie piersi kwasem hialuronowym

Powiększenie biustu przy użyciu kwasu hialuronowego to doskonała alternatywa dla inwazyjnych i niebezpiecznych operacji wszczepienia implantów silikonowych. Taki zabieg jest polecany w szczególności dla kobiet, które marzą o większym biuście lub też ich piersi wraz z wiekiem czy po urodzenia dziecka straciły na jędrności. Przed wykonaniem takiego zabiegu warto zapoznać się z informacjami na jego temat, aby być w pełni świadomym podjętej decyzji .

Kwas hialuronowy i powiększenie piersi

Kwas hialuronowy to niezwykle popularna substancja, która już od wielu lat jest stosowana w kosmetyce oraz medycynie estetycznej. Kwas hialuronowy w naturalnej postaci występuje we wszystkich żywych organizmach, w ludzkim organizmie kwas ten pełni ważną funkcję wiązania wody w naskórku w celu zapewnienia odpowiedniego nawilżenia. Obecnie ta substancja stanowi jedną z najbardziej skutecznych metod zapobiegania starzeniu się skóry – z kwasu wytworzony został specjalny żel do wypełniania zmarszczek.

Kwas hialuronowy znalazł w medycynie estetycznej bardzo szerokie zastosowanie:

- powiększanie ust,

- modelowanie owalu twarzy,

- ujędrnianie i wypełnianie pośladków,

- modelowanie łydek oraz klatki piersiowej,

- powiększenie i ujędrnienie piersi.

Jeśli chodzi o powiększenie biustu przy użyciu kwasu hialuronowego, to można od razu zaznaczyć, że jest to doskonała wręcz alternatywna dla operacyjnego kształtowania i zwiększania biustu.

Jak wygląda zabieg powiększenia piersi za pomocą kwasu hialuronowego?

Żel jest wstrzykiwany między ściankę klatki piersiowej a gruczoł piersiowy. Pacjenta zostaje oczywiście wcześniej miejscowo znieczulona. Cały zabieg trwa około 30 minut. W przypadku samego ujędrnienia i podnoszenia piersi – nie jest wymagane nacięcie skóry. Natomiast przy powiększeniu pierwsi – konieczne jest nacięcie skalpelem pod piersią, jednak ma zaledwie 2 mm i blizna jest w ogóle nie widoczna. Nie ma tutaj żadnego porównania do blizn i nacięć wykonywanych przy operacjach, gdy do piersi wprowadza się implanty.

Jakie są zalety powiększania piersi przy pomocy kwasu hialuronowego?

Zabieg ten uznawany jest za bardzo bezpieczny oraz znacznie mniej inwazyjny – jak to ma miejsce przy operacji plastycznej. Dodatkowo, zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, nie trzeba więc przejmować się narkozą i ewentualnymi komplikacjami. Kolejna zaleta to oczywiście szybka rekonwalescencja (około 2 tygodni) oraz brak blizn.

Efekt powiększenia biustu kwasem hialuronowym utrzymuje się przez około 16-18 miesięcy, natomiast żel całkowicie wchłania się po upływie 2 lat. Nadal jednak piersi są jędrne i podniesione, tracą jedynie na wielkości.

Co po zabiegu?

Kobieta w okresie rekonwalescencji powinna nosić sportowy biustonosz, musi unikać spania na brzuchu oraz podnoszenia zbyt ciężkich przedmiotów. Co ważne, nie powinna w tym czasie korzystać z sauny oraz nie powinna brać gorących kąpieli. Wizyta kontrolna odbywa się już po 7 dniach od zabiegu.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ RANKING NAJLEPSZYCH PRODUKTÓW NA POWIĘKSZANIE PIERSI