Najlepsze Produkty na Powiększanie Piersi

Najlepsze Produkty na Powiększanie Piersi

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Najlepsze ćwiczenia na powiększanie piersi

Nie wszystkie kobiety są w pełni zadowolone z wielkości i kształtu czy kondycji swoich piersi – z czasem skóra staje się mniej elastyczna i mało jędrna. Niektóre panie zastanawiają się nad operacją plastyczną, inne stosują różnego rodzaju tabletki oraz kremy, które mają za zadanie powiększyć biust oraz sprawić, że piersi staną się jędrniejsze i po prostu ładniejsze. Zapominamy jednak, że można także zastosować specjalne ćwiczenia, dzięki którym w naturalny i bezpieczny sposób zadbamy o kondycję naszej klatki piersiowej i sprawimy, że piersi staną się nieco większe i jędrniejsze.

Jak uzyskać naturalny i długotrwały efekt zwiększenia biustu? Przede wszystkim musisz uzbroić się w cierpliwość oraz wykonywać regularne ćwiczenia i specjalny masaż piersi. Ogromną zaletą takiej alternatywy dla zabiegów chirurgicznych jest to, że możemy ćwiczenia i masaż wykonywać w zaciszu własnego domu w dowolnej dla nas chwili.

Masaż piersi

Każdego dnia po kąpieli wykonaj powoli i dokładnie masaż piersi – wykorzystaj do tego opuszki palców i wykonaj nimi okrężne ruchy. Masuj piersi od góry do dołu i z powrotem. Masaż powinien trwać pięć minut.

Ćwiczenia na klatkę piersiową

Dzięki regularnym ćwiczeniom na klatkę piersiową sprawisz, że piersi się uniosą i zwiększą swój rozmiar. Ważne, aby treningi były przeprowadzane 3 lub 4 razy w tygodniu. Poniżej prezentujemy najbardziej skuteczne ćwiczenia na poprawę kondycji biustu – wykonaj po 2-3 serie ćwiczeń po 10 powtórzeń.

Ćwiczenie nr 1

Stań prosto, głową do ściany w odległości około 50 cm. Ręce oprzyj o ścianę na wysokości ramion – pozycja jak do pompki – następnie zginaj ręce w łokciach zbliżając się klatką piersiową do ściany. Wróć do początkowej pozycji. Możesz również przytrzymać klatkę piersiową i zgięte ręce przez 10 – 15 sekund przy ścianie i dopiero wtedy wrócić do pozycji wyjściowej (wtedy efekty będą jeszcze lepsze!).

Ćwiczenie nr 2

Wykonuj tradycyjne pompki – połóż się na brzuchu, oprzyj stabilnie swoje dłonie o podłogę. Ręce powinny być wyprostowane w okolicy ramion. Ugnij ręce w łokciach i opuść się na nich najniżej jak tylko potrafisz, następnie wróć powoli do pozycji wyjściowej. Ważne! Jeśli zwykłe pompki są dla Ciebie zbyt trudne do wykonywania, to na początek warto ułatwić sobie nieco ćwiczenia i oprzeć swoje ciało na kolanach zamiast na palcach u stóp.

Ćwiczenie nr 3

Połóż się na macie na plecach, ugnij lekko kolana. W ręce złap hantle lub np. małe butelki z wodą. Wyprostuj ręce na boki, dłonie powinny znaleźć się na wysokości ramion. Podnoś obie ręce do góry nad klatkę piersiową, wytrzymaj w tej pozycji chwilę i wróć do pozycji wyjściowej.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ RANKING NAJLEPSZYCH PRODUKTÓW NA POWIĘKSZANIE PIERSI